Amazon.com.tr’den şehre ve ofise dönüş dönemine özel fırsatlar

Amazon.com.tr, yaz tatilinden dönüş döneminde çalışanların ofislerinde ve yeni çalışma ortamları olan evlerinde kullanabilecekleri, elektronikten kırtasiye ürünlerine geniş bir ürün yelpazesinde özel fırsatları “Şehre ve Okula Dönüş Kampanyası” kapsamında 20 Eylül’e kadar sunmaya devam ediyor. İstanbul, 13 Eylül 2022 – Yaz mevsiminin tatil günleri artık yavaş yavaş geride kalırken çalışanlar yaşadıkları şehirlere geri dönmeye başladı. Amazon.com.tr…

Amazon.com.tr, yaz tatilinden dönüş döneminde çalışanların ofislerinde ve yeni çalışma ortamları olan evlerinde kullanabilecekleri, elektronikten kırtasiye ürünlerine geniş bir ürün yelpazesinde özel fırsatları “Şehre ve Okula Dönüş Kampanyası” kapsamında 20 Eylül’e kadar sunmaya devam ediyor.

İstanbul, 13 Eylül 2022 – Yaz mevsiminin tatil günleri artık yavaş yavaş geride kalırken çalışanlar yaşadıkları şehirlere geri dönmeye başladı. Amazon.com.tr müşterileri ise, tatil döneminin ardından çocukların okullarına, ebeveynlerin işe dönüş süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünlerde cazip indirim fırsatlarından 20 Eylül’e kadar “Şehre ve Okula Dönüş Kampanyası” ile faydalanmaya devam edebilecekler.

Amazon.com.tr müşterileri kampanya boyunca, defter ve kâğıt ürünlerinden ofis elektroniğine, yazı malzemelerinden takvimlere, aydınlatmadan dosyalama ürünlerine binlerce farklı ürüne uygun fiyatlar ve Amazon.com.tr’nin hızlı ve güvenli teslimat seçenekleriyle sahip olma imkânı bulacak. Kampanya kapsamında indirime giren ürünler arasında Philips Hue akıllı aydınlatma ürünleri, Faber-Castell defterler ve Asus monitörler gibi ofise dönüş döneminde ihtiyaç duyulabilecek geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Amazon.com.tr’nin şehre ve okula dönüş kampanyası kapsamında sunduğu tüm fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz.