Amazon Türkiye’nin Gülümseten Kasım fırsatlarında son 3 gün

! Amazon Türkiye’nin alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” kampanyası 30 Kasım’da sona eriyor. İster ara tatil hediyesi olarak çocuğunuza bir oyun bilgisayarı ister evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler veya isterseniz yeni tarzınızı yansıtmak için bir süredir almayı planladığınız bir tıraş seti olsun geniş bir seçkiden oluşan ürünlere muhteşem indirimlerle sahip olmanız için sadece üç gün kaldı. İSTANBUL, 28.11.2022 – Amazon…

!

Amazon Türkiye’nin alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” kampanyası 30 Kasım’da sona eriyor. İster ara tatil hediyesi olarak çocuğunuza bir oyun bilgisayarı ister evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler veya isterseniz yeni tarzınızı yansıtmak için bir süredir almayı planladığınız bir tıraş seti olsun geniş bir seçkiden oluşan ürünlere muhteşem indirimlerle sahip olmanız için sadece üç gün kaldı.

İSTANBUL, 28.11.2022 – Amazon Türkiye’nin 30 Kasım’a kadar tüm kategorilerdeki ürünlerde büyük indirim fırsatları sunduğu "Gülümseten Kasım" kampanyasında son üç güne girildi. “Gülümseten Kasım” alışveriş etkinliği kapsamında oyuncaktan elektroniğe, modadan ev yaşam ürünlerine, spordan ofis ürünlerine kadar birçok kategoride ve binlerce üründe birbirinden cazip indirim avantajları sürüyor. Müşteriler indirimlerin yanı sıra bedava ve hızlı kargo seçenekleri ile de kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşıyor.

İster ara tatil hediyesi olarak çocuğunuza bir oyun bilgisayarı ister evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler veya isterseniz yeni tarzınızı yansıtmak için bir süredir almayı planladığınız bir tıraş seti olsun satın almak istediğiniz ürünlere muhteşem indirimlerle erişim fırsatları hala sizleri bekliyor. Eğer yeni bir bilgisayar almak istiyorsanız bilgisayar kategorisi altındaki tüm fırsatlara buradan erişebilirsiniz. Kulaklık ve hoparlörlerden televizyon ve kablo çeşitlerine kadar elektronik kategorisi altındaki tüm fırsatlar da burada sizi bekliyor. Akıllı telefonlarını değiştirmeyi düşünenler ise cazip fırsatlara buradan ulaşabiliyor. Evlerine yeni bir eşya almak veya eski eşyalarını değiştirmek isteyenlerdenseniz sizin için de birçok fırsat var. Evlerin en keyifli ortamlarından biri olan mutfaklar için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünlere buradan erişebiliyor. Ev sineması ve televizyon kategorisi altındaki ürünlerle yaşam alanlarını eğlenceli ortamlara dönüştürmek isteyenler tüm fırsatlara buradan ulaşabiliyor.

Amazon’un “Gülümseten Kasım” kampanyası kapsamında bunlarla sınırlı olmayan bütün fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz.

Sadece indirimlerle değil komedi şovları ile müşterilerini gülümsetti
Amazon “Gülümseten Kasım” kampanyası süresince belirli tarihler arasında satıcısı Amazon Türkiye olan ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine ise ünlü komedyenlerin Zorlu PSM’de gerçekleşen seçili stand-up gösterilerini Amazon Prime’ın da aylık ücreti olan 7,90 TL karşılığında yerinde izleme fırsatı sundu. Ay boyunca Amazon müşterileri, sevilen komedyenler Baturay Özdemir ve Kaan Sekban ile 70’i aşkın stand-up sanatçısını bünyesinde barındıran TuzBiber’in sürpriz 6’lı konseptiyle sahne aldığı gösterilerde doyasıya gülmenin keyfini çıkardı.