Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi satış noktalarında

Sonbahara girerken ihtiyacımız olan vitamin desteği Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi ile artık çok kolay. Yavaş Sıkım Teknolojisine sahip Arzum Freshmix Slow Juicer ile ister bağışıklığınızı güçlendirmek, ister detoks için olsun taze sıkılmış meyve ve sebze suyunun tadını evinizde çıkarın.

Sonbahara girerken ihtiyacımız olan vitamin desteği Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi ile artık çok kolay. Yavaş Sıkım Teknolojisine sahip Arzum Freshmix Slow Juicer ile ister bağışıklığınızı güçlendirmek, ister detoks için olsun taze sıkılmış meyve ve sebze suyunun tadını evinizde çıkarın.

Mutfağınızın en büyük yardımcısı Arzum’un sizler için tasarladığı, Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi kışa girerken vazgeçilmeziniz olacak. Sonbaharda vitamin desteği veren ve mevsim geçişlerinde bağışıklık siteminizi güçlendiren içecekleri hazırlarken hayatınızı kolaylaştıracak Arzum Freshmix Slow Juicer, sahip olduğu Yavaş Sıkım Teknolojisi ile de meyve ve sebzelerin tüm vitaminini korur. Mevsimin meyve ve sebzeleriyle sağlıklı içecekleri bol bol tüketmek istiyorsanız mutfağınızda Arzum Freshmix Slow Juicer’e yer açın.

Yavaş sıkım ile artan lezzet, artan sağlık.
Yavaş Sıkım Teknolojisine sahip, Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi sıkım esnasında herhangi bir ısı ortaya çıkarmadığı için besinlerin oksitlenmesinin önüne geçer. Sıkım işlemini gerçekleştiren burgu mekanizma, meyveleri rendelemek yerine sıkıştırıp ezerek meyve suyunun tamamen çıkmasını ve standart katı meyve sıkacakları ile kıyaslandığında daha fazla vitamin elde edilmesini sağlar. Yavaş Sıkım Teknolojisi, faz ayrışmasının da önüne geçerek çok daha lezzetli ve homojen meyve ve sebze suyu hazırlanmasını sağlar. Ayrıca Yavaş Sıkım Teknolojisi sayesinde titreşim ve gürültüyü en aza indirgeyen Arzum Freshmix Slow Juicer, düşük devirli güçlü motoru ile çalışırken oldukça sessizdir.

Arzum Freshmix Slow Juicer, meyve suyu ve posayı iki ayrı çıkışa ayırarak meyve suyunu en saf haliyle verir. Kolay kullanımının yanı sıra kolayca temizlenebilen Arzum Freshmix Slow Juicer’ın meyve suyu haznesinin yanı sıra posa haznesinin de bulunması kullanım sonrası temizleme derdini ortadan kaldırır. Ayrı ayrı 900 ml geniş posa ve meyve suyu haznesine sahip Arzum Freshmix Slow Juicer, tek seferde tüm ailenize yetecek meyve ve sebze suyu hazırlamanızı sağlar.

Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi’ne tüm online mecralardan ve arzum.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama,
pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.