AstraZeneca Türkiye çalışanları Metaverse evreninde bir araya geldi

Daha hızlı, verimli ve yenilikçi olabilmek için tüm iş süreçlerini dijitale dönüştürmeyi hedefleyen AstraZeneca Türkiye’nin düzenlediği kurum içi etkinlikte 150’den fazla çalışan Metaverse dünyasında buluştu. AstraZeneca Türkiye, daha hızlı, verimli ve yenilikçi olabilmek ve iş süreçlerini dijitale dönüştürmek için teknolojiyi yoğun bir şekilde kullanmaya devam ediyor. AstraZeneca Türkiye bu çalışmaları doğrultusunda Metaverse dünyasına ilk adımını…

AstraZeneca Türkiye çalışanları Metaverse evreninde bir araya geldi

Daha hızlı, verimli ve yenilikçi olabilmek için tüm iş süreçlerini dijitale dönüştürmeyi hedefleyen AstraZeneca Türkiye’nin düzenlediği kurum içi etkinlikte 150’den fazla çalışan Metaverse dünyasında buluştu.

AstraZeneca Türkiye, daha hızlı, verimli ve yenilikçi olabilmek ve iş süreçlerini dijitale dönüştürmek için teknolojiyi yoğun bir şekilde kullanmaya devam ediyor. AstraZeneca Türkiye bu çalışmaları doğrultusunda Metaverse dünyasına ilk adımını attı. 150’nin üzerinde çalışanının Metaverse evreninde sanal karakterleriyle bir araya geldiği kurum içi etkinlikten paylaşılan fotoğraflar da oldukça dikkat çekiyor.

Ülkemizde gerçekleştirdikleri bu yenilikçi etkinlikle ilgili açıklamada bulunan AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı Ecz. Serkan Barış, “Pandemi, dijital dönüşüm sürecini zorunlu kıldı. Sağlık sorunlarının çözümüne teknoloji, dijitalleşme ve veri analitiğinin desteğiyle katkı sağlayan bilim odaklı bir ilaç şirketi olarak biz de teknolojiyi yoğun bir şekilde kullanıyor ve dijitalleşme yolunda hızla ilerliyoruz. 150’nin üzerinde çalışma arkadaşımızla birlikte, meta evrende hayata geçirdiğimiz ilk iç etkinliğimizde sanal karakterlerimizle bir araya geldik ve oldukça verimli bir etkinlik gerçekleştirdik. Dijital alandaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu alandaki en iyi uygulamaları süreçlerimize uyarlamak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.”

AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca (LSE/STO/NYSE: AZN), özellikle onkoloji, kardiyovasküler, renal ve metabolik hastalıklar, solunum ve immünoloji olmak üzere üç tedavi alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesine odaklanan küresel, bilim odaklı bir biyofarmasötik şirketidir. Genel Merkezi İngiltere’nin Cambridge kentinde bulunan AstraZeneca, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve şirketin yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.astrazeneca.com.tr adresini ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca/ ile Linkedin’den, www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook’tan, www.instagram.com/astrazenecaturkiye/,
www.instagram.com/astrazenecaturkiyekariyer ile Instagram’dan ve https://www.youtube.com/astrazenecaturkiye ile Youtube’dan takip edebilirsiniz.