Çocuklarına ilk BES’im yaptıranlara 6 ay boyunca yüzde 5 ek katkı payı ödüyor

MetLife Türkiye, 1 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İlk BES’im planı satın alan müşterilerine, 6 ay boyunca %30 devlet katkısına ilave olarak %5 ek katkı payı fırsatı sunuyor.

MetLife Türkiye, 1 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İlk BES’im planı satın alan müşterilerine, 6 ay boyunca %30 devlet katkısına ilave olarak %5 ek katkı payı fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat, tamamlayıcı sağlık sigortaları ve bireysel emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, 0-18 yaş arası katılımcılara özel olarak tasarladığı “İlk BES’im” bireysel emeklilik planına özel yeni fırsatlar sunuyor.

Avantajlı yapısı ve birçok özelliğiyle öne çıkan İlk BES’im, ebeveynler için de güvence sunuyor. Özellikle üründeki Katkı Payı Koruma Güvencesi ile anne-babadan birinin vefatı durumunda çocuk 18 yaşına gelene kadar katkı paylarını MetLife’ın ödemesi planın devamlılığını sağlıyor, ayrıca eğitim koçluğu gibi çocuğun bugününe hitap eden birçok hizmeti içeriyor. Şimdi ise MetLife’ın düzenlediği kampanya kapsamında, 1 Kasım-31 Aralık 2022 arasında İlk BES’im sözleşmesi alan müşteriler, 6 ay boyunca %30 devlet katkısına ilave olarak aylık %5 ek katkı payı alma şansına sahip olacak. İlk BES’im ile çocuklarının yarınlarını güvence altına almak isteyen ebeveynler, kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi ve başvuru için metlife.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Kampanyayla ilgili değerlendirmede bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “MetLife olarak ülkemizde genç yaşlardan itibaren tasarruf bilincini geliştiren ve daha müreffeh bir geleceğin öncelikli fırsatlarından olan İlk BES’im kapsamında müşterilerimize %5 ek katkı payı imkânı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kampanyanın İlk BES’im ürünümüzün pazardaki gelişimine de önemli bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. İlk BES’im ile çocuklarımızın ve gençlerimizin güvencesi, yol arkadaşı ve yönlendiricisi olmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda; İlk BES’im sahibi olanlara sunduğumuz Eğitim Desteğim asistans paketi ve katkı payı ödeme güvencesi gibi birçok avantajın yanı sıra finansal olarak da ek katkı sağlayarak gençlerimizin gelecek hayallerine daha fazla destek olmayı arzu ettik. Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılımı artırmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak için öncü adımlar atmayı sürdüreceğiz” dedi.

MetLife hakkında
MetLife, Inc. (NYSE: MET), kendisine bağlı ortaklıkları ve iştirakleri (“MetLife”) aracılığıyla bireysel ve kurumsal müşterilerinin daha güvenli bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için sigorta ürünleri, yıllık gelir sigortaları, çalışan yan hakları ve varlık yönetimi alanlarında hizmet veren, dünyanın önde gelen finansal hizmet şirketlerinden biridir. 1868’de kurulan ve dünya çapında 40’tan fazla pazarda faaliyet gösteren MetLife; Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar lideri konumundadır. Ayrıntılı bilgi için www.metlife.com adresini ziyaret edebilirsiniz.