Diesel’in kalıpların dışına çıkmayı seven erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Diesel’in yeni modeli sıra dışı tasarımıyla kalıpların dışına çıkmayı seven erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Diesel’in yeni modeli sıra dışı tasarımıyla kalıpların dışına çıkmayı seven erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Diesel’in yeni modeli, sportif tasarımıyla aktif yaşamayı seven ve sıra dışı olmaktan korkmayan erkeklere hitap ediyor. Saat alışılmışın dışında bir tasarıma ve renge sahip. Bej rengin en güzel tonuna sahip saatin silikon kayışı ve kadranı, adeta bir bütün gibi görünüyor. Çelik bezel son derece şık bir detay olarak öne çıkarken, kadrandaki metalik dokunuşlar tasarımın zenginliğini artırıyor.

Diesel’in birbirinden iddialı modellerin yer aldığı saat koleksiyonuna, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Ürün Bilgisi:
DZ1990

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak; müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat bugün Raymond Weil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen ve Calvin Klein gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Dünyaca ünlü saatleri, 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.