DIVARESE 23-24 ile Yeni Sezona Merhaba

Sonbaharın renklerinden ilham alan Divarese 23-24 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonu, her tarza uygun zarif, şık ve dikkat çekici modelleri stiline özen gösteren kadınlar için sunuyor.

Sonbaharın renklerinden ilham alan Divarese 23-24 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonu, her tarza uygun zarif, şık ve dikkat çekici modelleri stiline özen gösteren kadınlar için sunuyor.

Divarese sonbahar/kış 2023-24 kadın koleksiyonu ile şehre dönüşü sonbaharın sıcak tonlarıyla karşılıyor. Divarese, klasik loafer modelleri ve gündüzden geceye eşlik eden postal ve bot modelleri ile konforlu stilin kapılarını aralıyor.

Divarese, şehre dönüş temasında yer alan camel, taba, derin bordolar ve orman yeşillerinden ilham alınan ve dokuma kumaşlardan oluşan çanta ve oxford ayakkabılar zamansız görünümün vazgeçilmezi oluyor. Sonbaharın renk paletlerinden bej süet botlar, kovboy çizmeler ve ayakkabılar ön plana çıkıyor.

Siyah rengin ön planda olduğu ve yüksek kaliteli zincirler ile desteklenen, paraşüt kumaş gibi hafif ve teknolojik materyallerin öne çıktığı genç, dinamik ve güçlü bir ayakkabı ve çanta koleksiyonu da sezona ağırlığını koyuyor. Siyahın hâkim olduğu koleksiyonda, diz üstü çizmeler, kalın tabanlı botlar, hacimli iddialı loafer ve bağcıklı çantalar günün her saatinde stilinden ödün vermeyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Siyah ve beyazın asaletini, saks mavi renginin enerjik dokunuşlarıyla bir araya getiren yeni sezon koleksiyonu, renklerini kontrastı ile klasik chelsea botlarda minimalist bir tavır sergiliyor. Balerin ve loaferlarda ise yalın ve cesur renk paletleriyle minimalizmin gücünü vurgulanıyor. Aksesuarlar, bereler ve fularlar koleksiyonun tamamlayıcı unsurları arasında yer alıyor.

Kendi tarzınıza dinamik ve modern dokunuşlar katmak isteyenler için, Divarese bu sezon kapitone desenini de güncelliyor. Bu sezon, altıgen ve dörtgen baklava desenlerinin eşsiz bir kombinasyonundan oluşan kapitone tasarımıyla karşımızda. Loafer ve bot gibi ürün gruplarıyla kusursuz uyum sağlayan bu desen, şıklığınıza modern bir dokunuş katıyor. Mini sırt çantası, basic clutch, hacimli hobo çantası, postacı ve mini çapraz çanta gibi genç ve enerjik bir duruş sunan ürünler arasından tarzınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Divarese, George Hogg’un 23-24 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla da kontrastın büyülü tonlarını keşfetmeye davet ediyor. İşçilik ve materyal kalitesinin göz alıcı
bir şekilde ön planda olduğu bu koleksiyon, kontrast renklerin ve materyallerin zarif bir birleşimiyle elegan bir duruş sunuyor.

Koleksiyon, zamansız kalıpların ve kesimlerin yeniden yorumlanmış formlarıyla iz bırakıyor. İtalya’dan getirilmiş özel hasır karışımlı metalik dokuma kumaşlar ve bu kumaşlara eşlik eden deri kombinasyonlar, koleksiyonun ruhunu tamamlıyor.

George Hogg’un 23-24 Sonbahar/ Kış ayakkabı ve çanta koleksiyonunda %100 gerçek deri ve süet, ustalıkla bir araya getirilerek, el işçiliği ve zanaat detayları ile buluşuyor ve koleksiyonun her parçasına özgün bir karakter katıyor. Bitter kahve tonlarını, süet materyal deri saraç detayları, tutma saplarında örme dokunuşlar ve uzun püsküllerle oluşturulan çanta koleksiyonu günlük stilinizin vazgeçilmez parçaları olarak gardırobunuzda yerini alıyor.