En güçlü en yeni Neutrogena formülü: Retinol Boost

Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markası Neutrogena, yeni Retinol Boost serisiyle cilt bariyerini saf retinol ile buluşturuyor, yaşlanma belirtilerinin önüne geçerek daha genç ve sağlıklı bir cilt vadediyor.

Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markası Neutrogena, yeni Retinol Boost serisiyle cilt bariyerini saf retinol ile buluşturuyor, yaşlanma belirtilerinin önüne geçerek daha genç ve sağlıklı bir cilt vadediyor.

90 yılı aşkın deneyimi ve cilt sağlığı alanındaki araştırmaları ile dermatologların önerdiği lider cilt bakım markası Neutrogena, farklı ihtiyaçlara yönelik 650 farklı ürünüyle öne çıkıyor. Markanın en yeni Retinol Boost serisi parlaklık, nem kaybı ve leke görünümüyle savaşırken bir haftada daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlıyor. İçeriğindeki dermatologların altın standardı olan ve kolajen üretimini bir haftada üç katına çıkaran saf retinol, mersin bitkisi yaprağı özü ve hiyalüronik asit ile ciltteki yaşlanma belirtilerini yalnızca bir haftada gözle görünür şekilde azaltarak daha genç ve sağlıklı görünüme kavuşturmayı hedefliyor. Hücrelerin yenilenmesini hızlandıran saf retinolün başrolde olduğu Retinol Boost serisi güçlü içerik ve benzersiz formülüyle cilt bariyerini güçlendiriyor.
Amerikalı dermatologların önerdiği bir numaralı retinol markası Neutrogena, Retinol Boost serisi ile deneyenlerin %100’ünde (ürünü 1 hafta kullanan 39 tüketici ile yapılan araştırma doğrultusunda) dermatolojik olarak kanıtlanmış gözle görülür etki ortaya koyuyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi SPF15
Hafif yapısı ve hızlı emilen formülü ile cilt yüzeyine saf retinol takviyesi sağlayarak cildin daha sıkı ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor. Kırışıklık ve koyu leke görünümünü ortadan kaldırırken içerdiği saf retinol ile ciltteki kolajen üretimini artırarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF15
Özelikle ilk kez retinol kullanan kişilerin ve hassas ciltlerin kullanımına uygun gündüz kremi cildi yaşlanma belirtilerinden koruyor ve cilt dokusunu geliştirerek eşit bir cilt tonu sağlıyor. Uzun süreli kullanımda kırışıklık ve inci çizgi görünümünü minimuma indirmeye, koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Serum
Retinolü ciltle buluşturan serum, hafif ve ipeksi yapısıyla cilde ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. Ciltteki parlaklık ve elastikiyet kaybı ve renk eşitsizliği gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve doku yenilenmesini destekliyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi
İnce çizgi, kırışıklık ve kaz ayağı görünümünü gözle görünür şekilde azaltmaya yardımcı olan göz çevresi kremi cildi nemlendirerek daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlerken doku yenilemesini destekliyor.

Neutrogena Hakkında
Dermatologlar tarafından geliştirilen ve cilt sağlığını odağına alan Neutrogena, 1930’da film endüstrisi ve güzellik salonları tedarikçisi Emanuel Stolaroff tarafından kuruldu. 1954 yılında üretilen ve cildi kolayca temizleyen berrak sıvı sabun formülünü 1962 yılında şirketin adının duyurulmasını sağladı. Saç ve cilt bakım pazarları için yeni ürünler üretmeye devam eden marka 1983 yılında ilk SPF güneş koruması içeren nemlendirici “Oil-Free Moisturizer”ı tanıttı. 2018 yılında devrim niteliğindeki “Skin360” teknolojisi ile tüm cilt tiplerini kişiselleştirilmiş cilt bakımı ile tanıştırdı. Neutrogena bilim adamlarının ilk stabilize retinolü keşfetmesiyle başlayan 25 yıllık deneyimiyle ortaya çıkan Retinol Boost formülleri uluslararası bilim adamları tarafından, 4.000’den fazla gönüllüyle, 100’den fazla klinik çalışmada ve 20’den fazla aktif patentle test edildi. Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markası Neutrogena herkesi daha sağlıklı bir cilde kavuşturma misyonuyla ve “Sağlıklı cilt güzel cilttir,” felsefesiyle çalışmaya ve her ihtiyaca yönelik tasarlanan ulaşılabilir ürünler üretmeye devam ediyor.

Johnson &Johnson Hakkında
1886 ‘da ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından kurulan Johnson & Johnson, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir.
Dünyanın 60 ülkesinde, yaklaşık 125,000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.
İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Johnson & Johnson, her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için çalışmaktadır.