ING Türkiye, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olarak “Sonsuz Nöbet” mesajıyla özel bir film yayınladı.

ING Türkiye, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olarak “Sonsuz Nöbet” mesajıyla özel bir film yayınladı. Atatürk’ün emanet ettiği fikirlerin ve eserlerin nöbetini tutanları ekrana taşıyan ve “Gözlerini kapattığın an başladı mesaimiz. Fikirlerinin nöbetçisi olmak, en kıymetli vazifemiz’” mesajıyla yayınlanan filmde, Atatürk sonsuz özlem ve minnetle anıldı.

ING Türkiye, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olarak “Sonsuz Nöbet” mesajıyla özel bir film yayınladı. Atatürk’ün emanet ettiği fikirlerin ve eserlerin nöbetini tutanları ekrana taşıyan ve “Gözlerini kapattığın an başladı mesaimiz. Fikirlerinin nöbetçisi olmak, en kıymetli vazifemiz’” mesajıyla yayınlanan filmde, Atatürk sonsuz özlem ve minnetle anıldı.

Dijital gücüyle kalıpların dışında hayatın içinde çözümler geliştiren ING Türkiye, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında “Sonsuz Nöbet” mesajıyla özel bir film yayınladı. Türkiye’nin dört bir yanından insanların temsil edildiği filmde, adı, yaşı, mesleği ne olursa olsun herkesin Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa intikaliyle birlikte üstlendiği vazife ve gösterdiği bağlılık duygusal karelerle ekranlara yansıdı.

Atatürk’ün emanet ettiği fikirlerin ve eserlerin nöbetini tutanları ekrana taşıyan ve ‘Gözlerini kapattığın an başladı mesaimiz. Fikirlerinin nöbetçisi olmak, en kıymetli vazifemiz’ mesajıyla yayınlanan filmde, Atatürk sonsuz özlem ve minnetle anıldı.

ING 10 Kasım #SonsuzNöbet filmini izlemek için: https://youtu.be/8Q6m8as6pOM

KÜNYE
Reklamveren: ING Türkiye
İletişim ve Marka Deneyimi Grup Direktörü: Gökçe Say
Marka İletişim Müdürü: Deniz Tezeren
Marka İletişim Ekibi: Serpil Kahraman
Marka Medya Ekibi: Armağan Tulunay Dölek, Esra Yalçıner, Mert Ayvat
Yaratıcı Başkan: Arda Erdik
Ajans Başkan Yardımcısı: Başar Bellisan
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Güldeniz Şeşen Bilginer
Yaratıcı Grup Başkanı: Emre Çil, Ali Harun Sevinç
Yaratıcı Ekip: Öykü Avaroğlu, Tuğberk Şanlı, Aslıhan Solakoğlu, Asude Tezel, Seçil Şenman, Ozan Köçkar, Tufan Kaptan, Kerim Kaya

Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy
Müşteri İlişkileri Direktörü: Pelin Önal
Müşteri İlişkileri: Aydan Kibar, Büge Özcan, Gözde Arabacı, Ceyda Büyükkibar

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Stratejik Planlama: Kaan Arslan, Sude Duman

Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk
Ajans Yönetici Prodüktör Yardımcısı: Ümit Bak
Ajans Prodüktörü: Uğur Karaman

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Post Prodüksiyon: 1000V
Müzik: Persenk Müzik

ING Türkiye Hakkında:
Faaliyetlerini ING Grubu’nun, insanların özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılma amacıyla gerçekleştiren ING, Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefiyle bankacılık sektörü ve özellikle dijital bankacılıkta öncü adımlar atıyor. Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek amacıyla faaliyet gösteren ING Türkiye, yeni marka yolu “sen hayatını yaşa” kapsamında “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” söylemiyle ilerliyor. Lider tasarruf bankası olma hedefini destekleyecek şekilde toplumsal yatırımlara da imza atan ING, bu anlayışla Turuncu Damla sosyal sorumluluk programını ve Türkiye Tasarruf Eğilimleri araştırmasını yürütüyor. Cinsiyet eşitliğini sağlamaya yönelik çalışmalar da gerçekleştiren ING, kurum içinde öncü insan kaynakları uygulamalarına imza atarken, kurum dışında da ilham veren kadınları destekliyor. ING aynı zamanda Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunma hedefiyle Dijital Öğretmenler ve Gelecek için Teknoloji Akademisi projelerini yürütüyor. ING Türkiye, Global Compact Türkiye Sürdürülebilir Bankacılık ve Finans Çalışma Grubu ve Global Compact Türkiye Kadının Güçlenmesi Çalışma Grubu üyesi ve aynı zamanda Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri – WEPs imzacısı.

ING Grubu Hakkında:
Güçlü bir Avrupa temeline sahip, dünya çapında bir finansal hizmetler şirketi olan ING Grubu, bankacılık faaliyetlerini ING Bank AŞ şirketi üzerinden yürütüyor. İnsanları güçlendirerek özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamayı amaçlayan ING Grubu, 40’tan fazla ülkede 57 bin çalışanıyla bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunuyor. ING Grubu hisseleri Amsterdam (INGA AS, INGA.AS), Brüksel ve New York Menkul Kıymetler Borsası’nda (ADRs: ING US, ING.N) işlem görüyor. Sürdürülebilirliği stratejisinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul eden ING, Sustainalytics ve MSCI tarafından yapılan sektör kıyaslamalarında ve Karbon Saydamlık Projesi (CDP) tarafından oluşturulan “A-List” derecelendirmesinde lider konumda yer alıyor. ING grup hisseleri ayrıca, STOXX, Morningstar ve FTSE Russell gibi önemli sürdürülebilirlik endekslerinde yer alıyor. ING, Ocak 2021 tarihinde S&P Global Ratings tarafından yapılan ESG (çevresel, sosyal ve yönetişim) değerlendirmesinde 83 (güçlü) puan aldı.