İnstax ile güzel anları sonsuza kadar yaşatın

Sevdiğinizi sevindirmenin zamanı olmaz ama Sevgililer Günü bunun için iyi bir fırsat. Birlikte geçirdiğiniz güzel anların keyfini artırmak ve bu anları ölümsüzleştirmek için Fujifilm’in instax serisine güvenebilirsiniz. Sevgililer Günü’ndeklasik tasarımlı analog kamera instax Mini 40 ya da hem akıllı fotoğraf yazıcısı hem de kamera özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken instax Mini LiPlay hediyelerinden birini alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük fotoğrafçılık ve görüntüleme cihazlarının üreticisi olan Fujifilm, Sevgililer Günü’nde de sizi hediye seçmek zahmetinden kurtarmayı başarıyor. Zamanı ölümsüzleştirmek için ideal bir seçenek olarak piyasaya sunulan instax serisi modelleri, Fujifilm tasarımcıları tarafından son teknolojiyle tasarlanmış durumda. Birlikte geçirilen vakti daha eğlenceli hale dönüştürmeyi başaran instax modelleri, Sevgililer Günü’nde de en güzel hediye alternatifi olmayı başarıyor. Hem erkek hem de kadınlar için birbirinden farklı renkte ve alternatifte ürünleri piyasaya sunan instax, bu yıl da sevgilileri sevindirmeyi başaracak. Fujifilm, klasik tasarım seven kullanıcılar için piyasaya sunduğu çok sevilen instax mini 40 ve hem çıktı alma hem de fotoğraf çekme imkanı sunan 2’si 1 arada instax serisinin en küçük ve en hafif ürünü instax Mini LiPlay ürünleri ileSevgililer Günü’nün vazgeçilmezi olacak.

Hem klasik hem şık

Klasik ve şık tarzı ile fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seven herkese hitap eden instax Mini 40; kolayca taşınabilir, yüksek kaliteli parlak siyah dokusu ve gümüş detaylara sahip görünümü ile Fujifilm kameralarının, ikonik tarzlarıyla uyumlu. Otomatik pozlama işlevi sayesinde ortam ışığı seviyesini otomatik olarak ayarlayabilen instax Mini 40, deklanşörün hızı ile flaş çıktısını manzaraya göre optimize edebiliyor. İnstax Mini 40, kolay selfie modu özelliğiyle de fotoğraf çekmenin ve paylaşmanın zevkini artırmayı başarıyor.

Ses ve görüntü bir arada

instax serisinin en küçük ve hafif modeli olan instax Mini LiPlay, hem kamera hem de fotoğraf yazıcısı özelliğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. LCD ekranı, ses kayıt özelliği, akıllı telefondan aplikasyon aracılığıyla kontrol edilebilmesi ve çekilen fotoğraflar üzerine filtre ve çerçeveler eklenebilmesi özellikleriyle eğlenceyi katlayan instax Mini LiPlay, sahip olduğu mikrofon sayesinde 12 saniyelik ses kaydı alınmasına olanak sağlayarak, keyifli anları sadece görüntülemekle kalmıyor aynı zamanda onlara hayat da veriyor.

instax hakkında

FUJIFILM Corporation’ın anında fotoğraf makinesi markası instax mini, 20 yıldır SQUARE ve WIDE formatlarında anında fiziksel film fotoğrafları çeken fotoğraf makineleri tasarlamaktadır. 1998 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana dünya genelinde insanların anı yakalama şekillerini değiştiren ve bugüne kadar 45 milyon anında fotoğraf makinesi ve yazıcı satan marka, anında fotoğrafçılık alanında dünya lideri haline gelmiştir. Diğer birçok ürünün yanı sıra en ünlü ürünleri mini 11, mini 40, mini Link yazıcı, mini LiPlay, SQUARE SQ1, SQ20 & WIDE 300’dür. https://www.instax.com.tr/

Fujifilm Türkiye Hakkında

Fujifilm, Türkiye’deki faaliyetlerini 2012 yılından bu yana Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. olarak sürdürüyor. Şirket, Türkiye’de medikal sistemler, grafik sistemler, endüstriyel ürünler, dijital kamera ve fotoğraf baskı ürünleri alanında aktif olarak hizmet veriyor. Dünya genelindeki altıncı inovasyon merkezini 2017 yılında İstanbul’da açan Fujifilm Türkiye, faaliyette olduğu alanlardaki tüm ürünleri ise FujifilmTechnology Center’da sergiliyor. Fujifilm’in bu iki merkezi, yakın coğrafyada 50 ülkeye hizmet veriyor.