Kärcher, hizmet teknisyenlerini Panasonic TOUGHBOOK 33 dayanıklı dizüstü bilgisayarlarla donatıyor

Panasonic TOUGHBOOK, dünya çapında faaliyet gösteren temizlik ekipmanları üreticisi Kärcher’in operasyonel verimliliğini ve müşterilerine sunduğu hizmetleri artırıyor. Etkili temizlik makinelerinin küresel pazar lideri Kärcher, 100 hizmet teknisyenini Panasonic TOUGHBOOK 33 tamamen dayanıklı dizüstü bilgisayar ile donattı. Hikayenin detaylarının yer aldığı video burada bulunuyor. Hem ikisi bir arada hem de birbirinden ayrı kullanılabilen cihazlar, dünya çapında faaliyet…

Panasonic TOUGHBOOK, dünya çapında faaliyet gösteren temizlik ekipmanları üreticisi Kärcher’in operasyonel verimliliğini ve müşterilerine sunduğu hizmetleri artırıyor.

Etkili temizlik makinelerinin küresel pazar lideri Kärcher, 100 hizmet teknisyenini Panasonic TOUGHBOOK 33 tamamen dayanıklı dizüstü bilgisayar ile donattı. Hikayenin detaylarının yer aldığı video burada bulunuyor.

Hem ikisi bir arada hem de birbirinden ayrı kullanılabilen cihazlar, dünya çapında faaliyet gösteren ve basınçlı yıkayıcıları, cam temizleyen elektrikli süpürgeleri ve zemin temizleyicileri gibi çeşitli profesyonel temizlik ekipmanlarıyla bilinen Alman aile şirketi Kärcher’in operasyonel verimliliğini ve müşterilere sunduğu hizmetlerini iyileştiriyor. Yıllık 2,7 milyar Avro (2020) cirosu olan şirket, TOUGHBOOK 33’ü teknisyenlerin kapsamlı ekipman portföyünü çalışır durumda tutmasına ve teşhis testleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan dayanıklı ve esnek tasarımları için seçti.

Kärcher Servis Teknisyeni Thomas Wolski, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Su sebillerimiz ve yol süpürücülerimiz gibi temizlik makinelerimizden gelen verileri analiz etmek için TOUGHBOOK dizüstü bilgisayarlarında kurulu olan tanı yazılımını kullanıyoruz. TOUGHBOOK 33 çok esnek bir cihaz. HDMI kablosu veya USB kablosu gibi birçok eklenti seçeneği bulunuyor ve çok sayıda bağlantı yuvası mevcut. Ayrıca dayanıklı ve güvenilir. Düştüğünde bile her zaman çalışmaya devam ediyor ve kalın eldivenlerle bile tableti kullanırken sorun yaşanmıyor.”

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Saha Hizmetleri Kilit Müşteri Yöneticisi Andreas Wetzels de “TOUGHBOOK 33’ün tablet PC ve dizüstü bilgisayarın birleşimi olması çok önemli. Çünkü bu sayede Kärcher’ın teknisyenleri cihazı hareket halindeyken bir tablet olarak veya prize takıp klasik bir dizüstü bilgisayar olarak kullanabiliyor. TOUGHBOOK cihazları, Kärcher müşterilerinin temizlik sistemlerini daha uzun süre kullanabilmelerini sağlamaya yardımcı oluyor. Artan kullanım sayesinde çevrenin korunmasına da yardımcı oluyoruz” diyor.

Panasonic Group Hakkında
Dünya çapında tüketici elektroniği, konut, otomotiv, endüstri, iletişim ve enerji sektörlerinde geniş kapsamlı uygulamalar için yenilikçi teknolojiler ve çözümler geliştirme konusunda küresel bir lider olan Panasonic Grubu, 1 Nisan 2022 tarihinde bir holding şirketi olarak hizmet veren Panasonic Holdings Corporation ve çatısı altında konumlanan sekiz şirket ile faaliyet gösteren bir şirket sistemine geçti. 1918 yılında kurulan Grup, kendini insanların ve toplumun refahını artırmaya adamıştır. Ayrıca, bugünün dünyası için yeni değerler yaratmak ve sürdürülebilir çözümler sunmak için uygulanan kuruluş ilkelerine göre faaliyetlerini yürütmektedir. Grup, 31 Mart 2021 yıl sonu itibariyle 54,02 milyar Avro (6.698,8 milyar Yen) konsolide net satış elde ettiğini raporlamıştır. Kendini insanların refahını iyileştirmeye adamış olan Panasonic Grubu, En İyi Şekilde Yaşamanıza yardımcı olmak için üstün ürünler ve hizmetler sunmak adına birleşmiştir. Panasonic Group hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://holdings.panasonic/global/

Panasonic Connect Europe GmbH Hakkında
Faaliyetlerine 1 Ekim 2021 tarihinde başlayan Panasonic Connect Europe, B2B odaklı ve çevik yeni bir organizasyon oluşturdu. 400’den fazla çalışanı ve CEO Hiroyuki Nishiuma liderliğindeki işletme, tümü İş Değiştirme, Gelişmiş Toplum ve Yarına Bağlanma vizyonunu sunmak için tasarlanmış yenilikçi ürünler ve entegre sistem ve hizmetlerle müşterilerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Merkezi Wiesbaden’de bulunan Panasonic Connect Europe, aşağıdaki iş birimlerinden oluşur:

Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, iş tabletleri ve elde kullanılan cihazlar yelpazesiyle mobil çalışanların üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olan Mobil Çözümler İş Birimi.
Yüksek parlaklık ve güvenilirlik özelliğine sahip bir dizi projektörün yanı sıra yüksek kaliteli ekranlar sunan Görsel Sistem Çözümleri ile canlı etkinlik çekimi, spor prodüksiyonu, televizyon ve xR stüdyoları için yaygın olarak kullanılan PTZ ve sistem kameraları, kayıt özelliği olan kameralar, Kairos IT/IP platformu, anahtarlayıcılar ve robotik çözümlerden oluşan uçtan uca bir portföyden Akıllı Canlı Prodüksiyon çözümleri sunan Broadcast & ProAV’yi bünyesinde barındıran Medya Eğlence İş Birimi.
İş ve Endüstri Çözümleri, benzersiz Gemba Süreç İnovasyonu yaklaşımını kullanarak Perakende, Lojistik ve Üretim odaklı özel teknoloji çözümleri sunuyor. Operasyonel verimliliği artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmek için tasarlanmış olup işletmelerin her gün en iyi performansı sergilemelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Panasonic Factory Solutions Europe; elektronik üretim çözümleri, robot ve kaynak sistemleri ve yazılım çözümleri mühendisliği dahil olmak üzere çok çeşitli otomatik çözümlerle akıllı fabrikaları gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/panasonic-visual-system-solutions/about-visual-system-solutions