KPMG Türkiye, İzmir ofisi ile Ege Bölgesi’ndeki şirketlerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak

KPMG Türkiye Sermaye ve Borç Danışmanlığı Hizmetleri Şirket Ortağı Orhan Turan, geçtiğimiz ay yeni bir ekiple daha da güçlendirdikleri İzmir ofisinin Ege Bölgesi’ndeki şirketlere sunacağı hizmetleri ve kazandıracağı avantajları paylaştı. Büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak eylül ayında Ege Bölgesi’nde İzmir ofisini yeni kurumsal finansman hizmetleri ekibi ile daha da güçlendiren KPMG Türkiye, bölgedeki şirketlerin sahip olduğu gerçek potansiyeli…

KPMG Türkiye Sermaye ve Borç Danışmanlığı Hizmetleri Şirket Ortağı Orhan Turan, geçtiğimiz ay yeni bir ekiple daha da güçlendirdikleri İzmir ofisinin Ege Bölgesi’ndeki şirketlere sunacağı hizmetleri ve kazandıracağı avantajları paylaştı.

Büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak eylül ayında Ege Bölgesi’nde İzmir ofisini yeni kurumsal finansman hizmetleri ekibi ile daha da güçlendiren KPMG Türkiye, bölgedeki şirketlerin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan KPMG Türkiye Sermaye ve Borç Danışmanlığı Hizmetleri Şirket Ortağı Orhan Turan şirketlerin ya da projelerinin finansal kurumlara doğru şekilde aktarımının çok önemli olduğuna dikkat çekerek özellikle daha önce çalışmadıkları uluslararası kurumlar söz konusu olduğunda bu durumun daha da önem taşıdığını söyledi.

KPMG Türkiye’nin finansal hizmetler kapsamında sunduğu sermaye ve borç danışmanlığı hizmeti ile Ege Bölgesi’ndeki müşterilerine hem rehberlik ettiğini hem de bir köprü görevini üstlendiğini aktaran Turan, “Sermaye ve borç danışmanlığı hizmetimiz ile şirketlerin her türlü finansman ihtiyaçlarına çözüm bulmak için danışmanlık veriyoruz. Bu kapsamda yatırımların finansmanı ya da refinansmanından, ödeme zorlukları olan şirketlerin borçlarının yapılandırılması ve yapılandırılan borçların takibine kadar geniş bir alanda faaliyet gösteriyoruz.” dedi.

Turan diğer finansal danışmanlık hizmetleri kapsamında da M&A hizmetleri, değerleme, due diligence, strateji ve sürdürülebilirlik gibi çok geniş başlıklarda müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına yönelik hizmet verdiklerini de belirterek, “KPMG Türkiye olarak müşterilerimiz için her zaman bir danışmandan öte, kolaylaştırıcı ve destekleyici bir iş ortağı rolünde olmayı benimsiyoruz. İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki tüm şirketlere, gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için buradayız. Bu hedef ve yaklaşımımız sayesinde bölgedeki müşterilerimiz artık kendilerini daha fazla güvende hissedecek.” şeklinde konuştu.

KPMG Hakkında
KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 145 ülkede 236 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv; endüstriyel sektörlerden gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti sağlıyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir ve Bursa ofisleriyle, 1982 yılından beri yaklaşık 1.700 çalışanıyla her sektörden 4 binin üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet veriyor. 2020 yılında küresel ağın Lighthouse lisansını alarak yeni teknolojilerde dünyadaki mükemmeliyet merkezleri arasına giren KPMG Türkiye, müşterilerine değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.