Panasonic yeni nesil 3D platformu AV Digital World’e canlı etkinlikleri ve e-sporu ekledi

Panasonic’in en yeni AV çözümleri, fiziksel etkinliğe gitmeden tek tuşla deneyimlenebiliyor. Panasonic, katılımcıların çözümleri yeni yöntemlerle keşfedebilmesi için geliştirilen yeni nesil 3D dijital platformuna Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarını eklediğini duyurdu. Kullanıcılar artık bilgisayarları üzerinden Kurumsal, Eğitim ve TV ve Canlı Yayın odalarına ek olarak Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarına da erişebiliyor. Kullanıcılar bu odalarda hızla büyüyen sektörün…

Panasonic’in en yeni AV çözümleri, fiziksel etkinliğe gitmeden tek tuşla deneyimlenebiliyor.

Panasonic, katılımcıların çözümleri yeni yöntemlerle keşfedebilmesi için geliştirilen yeni nesil 3D dijital platformuna Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarını eklediğini duyurdu. Kullanıcılar artık bilgisayarları üzerinden Kurumsal, Eğitim ve TV ve Canlı Yayın odalarına ek olarak Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarına da erişebiliyor. Kullanıcılar bu odalarda hızla büyüyen sektörün yeni çözümlerini görebiliyor ve her bir ürünü yakından keşfedebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyor.

Panasonic Connect Europe Profesyonel Video Sistemler Direktörü Andre Meterian, konuyla ilgili bunları söylüyor: “İş dünyası değişiyor ve fuarları ziyaret etmek ve seyahat etmek istemeyen kişiler artık laptop veya mobil cihazlarından tek bir tık ile farklı sektörler için geliştirilen en yeni Yayın ve ProAV çözümlerini yakından deneyimleme şansına sahip oluyor.”

Dijital odalara giren ziyaretçiler sanal alanda kolayca hareket ederek Panasonic’in en yeni Yayın ve ProAV çözümlerini görebilecek. Bu çözümler arasında Kairos, dönüştürücüler, stüdyo kameralar, PTZ kameraları ve yöneticileri, robotik çözümleri ve 30.000 lm 3 çipli DLP projektör PT-RQ35 yer alıyor.

Yeni E-Spor odası, Panasonic çözümlerinin dünyanın en hızlı büyüyen sporunun heyecanını canlı yayını takip izleyicilerde stadyum veya stüdyoda olan izleyicilerle aynı seviyede yaşatabildiğini gösteriyor. Canlı Etkinlikler odası ise Panasonic’in dünya çapındaki izleyicileri eğlendirmek için eğlence sektörünün en büyük yıldızları tarafından kullanılan PTZ kamera sistemlerine ve prodüksiyon kontrol cihazlarına odaklanıyor. Ziyaretçiler, ek bilginin yanı sıra ürünün ve özelliklerinin 3D yakından görünümü için tek bir ürüne tıklayabiliyor.

Yeni odalara ek olarak Panasonic Kurumsal odasına ilave görsel çözümler ekledi. Bu çözümler arasında Panasonic’in kablosuz sunum sistemi Press IT ve yeni nesil kamera hoparlörü ile hibrit toplantıların zorluğunu ortadan kaldıracak şekilde tasarlanan PressIT360 gibi en yeni projektörler ve birlikte çalışmayı mümkün kılan teknolojiler yer alıyor.

AV Digital World Panasonic’in Sanal Demo Odaları’nın geliştirilmesiyle tamamlanacak. Bu odalar iş ortaklarının ve müşterilerin Panasonic’in ProAV çözümlerini uzaktan kontrol ve test edebilmesini sağlayacak. İlk Sanal Demo Odaları yılın ilerleyen aylarında kullanıma sunulacak.

https://technology.panasonic.eu/av-digital-world/ bağlantısından Panasonic’in AV Digital World çözümü deneyimlenebiliyor.

Panasonic Group Hakkında
Dünya çapında tüketici elektroniği, konut, otomotiv, endüstri, iletişim ve enerji sektörlerinde geniş kapsamlı uygulamalar için yenilikçi teknolojiler ve çözümler geliştirme konusunda küresel bir lider olan Panasonic Grubu, 1 Nisan 2022 tarihinde bir holding şirketi olarak hizmet veren Panasonic Holdings Corporation ve çatısı altında konumlanan sekiz şirket ile faaliyet gösteren bir şirket sistemine geçti. 1918 yılında kurulan Grup, kendini insanların ve toplumun refahını artırmaya adamıştır. Ayrıca, bugünün dünyası için yeni değerler yaratmak ve sürdürülebilir çözümler sunmak için uygulanan kuruluş ilkelerine göre faaliyetlerini yürütmektedir. Grup, 31 Mart 2021 yıl sonu itibariyle 54,02 milyar Avro (6.698,8 milyar Yen) konsolide net satış elde ettiğini raporlamıştır. Kendini insanların refahını iyileştirmeye adamış olan Panasonic Grubu, En İyi Şekilde Yaşamanıza yardımcı olmak için üstün ürünler ve hizmetler sunmak adına birleşmiştir. Panasonic Group hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://holdings.panasonic/global/

Panasonic Connect Europe GmbH Hakkında
Faaliyetlerine 1 Ekim 2021 tarihinde başlayan Panasonic Connect Europe, B2B odaklı ve çevik yeni bir organizasyon oluşturdu. 400’den fazla çalışanı ve CEO Hiroyuki Nishiuma liderliğindeki işletme, tümü İş Değiştirme, Gelişmiş Toplum ve Yarına Bağlanma vizyonunu sunmak için tasarlanmış yenilikçi ürünler ve entegre sistem ve hizmetlerle müşterilerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Merkezi Wiesbaden’de bulunan Panasonic Connect Europe, aşağıdaki iş birimlerinden oluşur:

Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, iş tabletleri ve elde kullanılan cihazlar yelpazesiyle mobil çalışanların üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olan Mobil Çözümler İş Birimi.
Yüksek parlaklık ve güvenilirlik özelliğine sahip bir dizi projektörün yanı sıra yüksek kaliteli ekranlar sunan Görsel Sistem Çözümleri ile canlı etkinlik çekimi, spor prodüksiyonu, televizyon ve xR stüdyoları için yaygın olarak kullanılan PTZ ve sistem kameraları, kayıt özelliği olan kameralar, Kairos IT/IP platformu, anahtarlayıcılar ve robotik çözümlerden oluşan uçtan uca bir portföyden Akıllı Canlı Prodüksiyon çözümleri sunan Broadcast & ProAV’yi bünyesinde barındıran Medya Eğlence İş Birimi.
İş ve Endüstri Çözümleri, benzersiz Gemba Süreç İnovasyonu yaklaşımını kullanarak Perakende, Lojistik ve Üretim odaklı özel teknoloji çözümleri sunuyor. Operasyonel verimliliği artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmek için tasarlanmış olup işletmelerin her gün en iyi performansı sergilemelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Panasonic Factory Solutions Europe; elektronik üretim çözümleri, robot ve kaynak sistemleri ve yazılım çözümleri mühendisliği dahil olmak üzere çok çeşitli otomatik çözümlerle akıllı fabrikaları gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/professional-camera/products-and-accessories/broadcast-and-proav