PayTR’a yılın yükselen fintech şirketi ödülü

Türk mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümler sunan ödeme kuruluşu PayTR, Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği E-Ticaret Ödüllerinde dört adayı geride bırakarak “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” oldu. Sektörde 13 yıldır başarılara imza atan ve aldığı yatırımla daha da güçlenen PayTR, Pazarlama Türkiye tarafından organize edilen E-Ticaret Ödüllerinde “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” seçildi. Bu yıl ikincisi düzenlenen E-Ticaret Ödüllerinde…

Türk mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümler sunan ödeme kuruluşu PayTR, Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği E-Ticaret Ödüllerinde dört adayı geride bırakarak "Yılın Yükselen Fintech Şirketi" oldu.

Sektörde 13 yıldır başarılara imza atan ve aldığı yatırımla daha da güçlenen PayTR, Pazarlama Türkiye tarafından organize edilen E-Ticaret Ödüllerinde “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” seçildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen E-Ticaret Ödüllerinde 27 kategoride adaylar yarıştı ve 200 binden fazla oy kullanıldı. PayTR, beş adayın yer aldığı “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” kategorisinin birincisi oldu.

“Kullanıcılarımızla kurduğumuz ilişkinin bir yansıması”

PayTR Pazarlama Direktörü Burçin Türkmen, yeni ürün ve hizmetlerimizle 2023’te hızla büyümeye, sektördeki etkimizi artırmaya, işletmelerin ve tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Kullanıcılarımızla kurduğumuz değerli ilişkilerin ve yarattığımız değerin yansımasını ödüllerle almak mutluluk verici. Fintek sektöründe yükselmeye ve kullanıcılarımıza çözümler sunmaya devam edeceğiz.

  
  
PayTR hakkında    
2009 yılında Türk mühendisler tarafından kurulan ve 26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu AŞ, Türkiye’nin en köklü fintek şirketidir. 60 binden fazla işletmeye; Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri Çözümü, PayTR NeoPOS, Tosla ile Ödeme, Havale/EFT, Güvenli Kart Saklama, Tekrarlayan Ödeme (Abonelik Yöntemi), Dövizle Satış, Mobil POS ve Alternatif Ödeme Çözümleri sunmaktadır. Güvenlik çözümleri arasında ise PCI DSS uyumlu altyapı, SSL sertifikalı ödeme sayfaları, Fraud ve Sahtecilik Önleme, 3D Secure yer almaktadır. Ayrıca, 7/24 operasyonel ve teknik destek, özel müşteri temsilcisi, başarılı işlem oranlarını artırmaya yönelik destek servisleri gibi birçok katma değerli hizmet de sunmaktadır. PayTR’ın geliştirme çalışmalarına devam ettiği servisleri ise Mobil Ödeme, E-Para ve Cüzdan Çözümleri, QR ile Ödeme ve Fiziki POS Hizmetleri’dir. 2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yatırım ortaklığı yapan ve Haziran 2021 itibarıyla TCMB onayıyla faaliyet izni kapsamını genişleterek e-para lisansı alan PayTR, elektronik para faaliyetleri sunmaya başlamıştır. 12 yılı aşkın sürelik sektör tecrübesi, deneyimli ekibi, güçlü kurumsal yapısı ve inovasyon kültürüyle çok yönlü bir fintek şirketi olan PayTR, geliştirdiği inovatif ürün ve teknolojilerle, yenilikçi ve sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşatarak üye iş yerlerinin hayatlarını kolaylaştırmaktadır.  
www.paytr.com