Pfizer Türkiye İnflamasyon ve İmmünoloji’ye Elinden Gelir kampanyasıyla üç Stevie ödülü birden

Pfizer Türkiye İnflamasyon ve İmmünoloji, Elinden Gelir kampanyasıyla Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Sosyal Medya Pazarlaması Alanında İnovasyon Ödülü” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Videolarında İnovasyon Ödülü” kategorilerinde Altın Stevie®️, “En İnovatif Instagram Sayfası” kategorisinde ise Bronz Stevie®️ ödüllerinin sahibi oldu. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen 2022 Stevie International Business Awards®️ ödülleri sahiplerini buldu. Uluslararası…

Pfizer Türkiye İnflamasyon ve İmmünoloji, Elinden Gelir kampanyasıyla Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Sosyal Medya Pazarlaması Alanında İnovasyon Ödülü” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Videolarında İnovasyon Ödülü” kategorilerinde Altın Stevie®️, “En İnovatif Instagram Sayfası” kategorisinde ise Bronz Stevie®️ ödüllerinin sahibi oldu.

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen 2022 Stevie International Business Awards®️ ödülleri sahiplerini buldu. Uluslararası anlamda alanının en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie Awards®️’ta Elinden Gelir kampanyası “Sosyal Medya Pazarlaması Alanında İnovasyon Ödülü” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Videolarında İnovasyon Ödülü” kategorilerinde Altın Stevie®️ “En İnovatif Instagram Sayfası” kategorisinde ise Bronz Stevie®️ ödüllerine layık görüldü.

Elinden Gelir Kampanyası
Elinden Gelir kampanyası, romatoid artrit ve ankilozan spondilit ile yaşayan sayısız hastanın hayatını dönüştürmek1-4 ve toplumda farkındalık oluşturmak için 12 Ekim 2021 Dünya Artrit Günü’nde5, Pfizer Türkiye İnflamasyon ve İmmünoloji tarafından hayata geçirildi. Kampanyanın yüzü olan oyuncu Zafer Algöz, sosyal medya üzerinden bu hastalıklara dikkat çekmek için örgü ördüğü özel bir video yayınlayarak sosyal medya kullanıcılarını meydan okumaya davet etti. Ardından sosyal medya ve spor dünyasından tanınan isimler de bu kampanyaya kendi hesaplarından destek verdi. Kampanyaya özel bilgilendirici sosyal medya paylaşımları @elinden_gelir Instagram sayfasında yer almaya devam ediyor.

Instagram: https://www.instagram.com/elinden_gelir/

Pfizer Hakkında:
Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer’de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil, yerli üretim ürünlerini birkaç yıl içinde hacim bazında %90’a çıkarmayı hedefliyor.
www.pfizer.com.tr