Pfizer Türkiye’den gelenekselleşen veli toplantısı

Hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler için “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışan biyoteknoloji şirketi Pfizer Türkiye, uzun yıllardır sürdüğü geleneğini yeniden canlandırdı ve çalışanlarının anne, babalarını ödüllü Levent 199 Sirius ofisinde ağırladı. Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler,…

Hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler için “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışan biyoteknoloji şirketi Pfizer Türkiye, uzun yıllardır sürdüğü geleneğini yeniden canlandırdı ve çalışanlarının anne, babalarını ödüllü Levent 199 Sirius ofisinde ağırladı.

Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler, aktiviteler ve sağlıklı ikramlar eşliğinde iyi yaşam bilgilerini güncellerken, Pfizer’i daha yakından tanıyıp çocuklarının çalıştığı şirketin merkez ofisini keşfettiler.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, veli toplantısıyla ilgili şunları dile getirdi: “Pfizer olarak bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanmaya devam ediyoruz. Sadece sektöre değil, tüm İK dünyasına örnek olacak projeler geliştirip uyguluyoruz. Veli toplantısı da uzun yıllardır hayata geçirdiğimiz ve bu yıl yeniden canlandırdığımız bizim için çok özel bir proje. Pfizer’e değer katan çalışanlarımızın anne ve babalarını ofisimizde misafir etmek, onlara çocuklarıyla bir kez daha gururlanma fırsatı vermek, aynı zamanda kendi sağlıklarının önemini bir kez daha ebeveynlere hatırlatmak için harika bir veli toplantısını daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşadık. İlgi gösteren tüm çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.”