Stilindeki İddianızı Versace ile Gösterin

İhtişam ve lüks denildiğinde akla ilk gelen saat markalarından biri olan Versace’nin yeni modelleri çarpıcı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

İhtişam ve lüks denildiğinde akla ilk gelen saat markalarından biri olan Versace’nin yeni modelleri çarpıcı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Saat tutkunlarına dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Versace yeni modelleri, stilindeki farkını saatine de yansıtmak isteyenlerin beğenisini topluyor. Versace’nin kadınlar için tasarladığı yeni modeli, ihtişamıyla göz kamaştırıyor. Versace, iddialı tarzıyla şık bir evlilik hediyesi alternatifi de oluyor. Çelik ve altın renginin bir arada kullanıldığı saatte, Versace’nin neredeyse her tasarımında karşımıza çıkan sanatsal detayları alabildiğine hissediliyor. Bilezikteki geometrik detaylar, bezelinde kullanılan Greca desenler ve indekste 12’ye konumlandırılan Versace’nin ikonik Medusa logosu, tasarımın şıklığını tamamlıyor. Saatin yeşil kadranı ise sezonun saat trendlerini yansıtıyor.

Versace’nin kalıpların dışına çıkan yeni modeli, iddialı renkleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor. Polikarbon saatin turuncu kayışı ve lacivert kadranı yazın enerjisini yansıtıyor. Spor-şık duruşuna rağmen Versace klasiklerinden öğelerinden de vazgeçmeyen saatin, tokasında ve kadranında Versace’nin ikonik Medusa logosu yer alıyor. Kayıştaki Greca desenli detay ise saatin çarpıcı görünümü tamamlıyor.

Versace’nin en yeni tasarımları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Ürün Bilgisi:
VRSCVE2P00522
VRSCVEZ700922

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.