TD SYNNEX, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Avrupa’da Yılın Distribütörü seçildi

TD SYNNEX, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Avrupa’da Yılın Distribütörü seçildi CONTEXT Ödülleri’nde üst üste üçüncü kez Avrupa’da Yılın Distribütörü seçilen TD SYNNEX ayrıca En Yenilikçi Distribütör, En İyi Bulut İş Ortağı ve En İyi Perakende İş Ortağı kategorilerinde de bölge birincisi oldu. TD SYNNEX (NYSE: SNX), Avrupa genelindeki binlerce kanal ortağının verdiği oylar sonucunda, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Yılın Distribütörü…

TD SYNNEX, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Avrupa’da Yılın Distribütörü seçildi

CONTEXT Ödülleri’nde üst üste üçüncü kez Avrupa’da Yılın Distribütörü seçilen TD SYNNEX ayrıca En Yenilikçi Distribütör, En İyi Bulut İş Ortağı ve En İyi Perakende İş Ortağı kategorilerinde de bölge birincisi oldu.

TD SYNNEX (NYSE: SNX), Avrupa genelindeki binlerce kanal ortağının verdiği oylar sonucunda, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Yılın Distribütörü seçildi. TD SYNNEX ayrıca Avrupa’da inovasyon, perakende ve bulut kategorilerinde de zirvede yer alırken birçok ülkede Yılın Distribütörü kategorisi de dahil olmak üzere bir dizi ödül daha kazandı.

CONTEXT ChannelWatch, 7 binden fazla iş ortağının düzenli olarak geri bildirimleriyle katkıda bulunduğu, dünyanın en büyük çevrimiçi BT bayi anketlerinden biri olarak biliniyor. Anket, bayilerin satın alma amaçları ve kararlarının yanı sıra sektör trendleri ve BT ekosisteminin karşılaştığı sorunlar hakkında da fikir veriyor. Anketin bir parçası olarak, her ülkedeki bayiler birlikte çalıştıkları distribütörleri CONTEXT ChannelWatch Yılın Distribütörü Ödülleri için aday gösteriyor.

TD SYNNEX Avrupa ve APJ Bölgesi Başkanı Patrick Zammit aldıkları ödülle ilgili yaptığı değerlendirmede, "İş ortaklarımızın bizi üst üste üçüncü kez CONTEXT Avrupa Yılın Distribütörü olarak seçmelerinden büyük onur duyuyor, hepsine güvenleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Tüm organizasyonumuz iş ortaklarımızın başarısı için tutkuyla güç birliği yapıyor; işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve dönüştürmelerine yardımcı olacak çözüm ve hizmetlerde uzmanlık sunmak için sürekli çalışıyor. Bu bağlamda, iş ortaklarımızın Avrupa’da inovasyon ve bulut kategorilerinde de bizi seçmiş olması özellikle mutluluk verici. Bu durum bölgedeki tüm iş ortaklarımıza veri içgörüleri ile dijital araç ve platformların faydalarını sunarak dönüşüm çabalarımızı hızlandırmaya devam etmemiz için bize büyük cesaret veriyor. Sürekli gelişmemize yardımcı olacak değerli bilgiler sağlayan anketi düzenlediği için CONTEXT’e teşekkür ediyoruz.” dedi.

CONTEXT CEO’su ve Kurucu Ortağı Howard Davies ise açıklamasında şunları söyledi: "TD SYNNEX’in CONTEXT ChannelWatch Yılın Distribütörü Ödülü’nü tekrar kazandığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu, TD SYNNEX’in zorlu zamanlarda gösterdiği direncin ve BT kanalına hizmet etme konusundaki kararlılığının güçlü bir göstergesidir. TD SYNNEX’in iş ortaklarıyla kurduğu güven, dünya çapındaki tüketicilere ve işletmelere mükemmellik sunabilen sağlıklı bir BT kanalının geliştirilmesi ve sürdürülmesi için çok önemlidir. Ayrıca, En İyi Bulut Ortağı ve En Yenilikçi Distribütör ödülleri de TD SYNNEX’in hızlı değişimlere yanıt verme ve dünya çapında pazara dijital dönüşüm sunma yeteneğinin gerçek bir kanıtıdır.”

TD SYNNEX’in Avrupa’da aldığı ödüllerin tam listesi ise şu şekilde:

Avrupa Geneli:

Yılın Distribütörü
En İyi Perakende Ortağı
En Yenilikçi Distribütör
En İyi Bulut İş Ortağı

İspanya:

Yılın Distribütörü
En İyi Görsel İşitsel İş Ortağı
En İyi Birleşik İletişim Ortağı

Portekiz:

En Yenilikçi Distribütör
En İyi Bulut İş Ortağı
En İyi Birleşik İletişim Ortağı

Fransa:

En İyi Görsel İşitsel İş Ortağı
En İyi Siber Güvenlik Ortağı
En Yenilikçi Distribütör

TD SYNNEX Hakkında
TD SYNNEX (NYSE: SNX) BT ekosistemi için önde gelen bir küresel distribütör olup BT’nin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri tek çatı altında sunmaktadır. Merkezleri ABD’nin Florida ve Kaliforniya eyaletlerinde olan TD SYNNEX (NYSE: SNX), 100’den fazla ülkede 150 binden fazla müşteriye, teknoloji yatırımlarının değerini en üst düzeye çıkarma, işlerine yönelik sonuçları gösterme ve büyüme fırsatlarını değerlendirme konusunda yardımcı olan yenilikçi bir iş ortağıdır. Fortune 100 Listesi’nde 60. sırada yer alan TD SYNNEX’in yaklaşık 22 bin çalışanı, alanında lider 1.500’den fazla teknoloji tedarikçisinin sunduğu modern BT ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini bir arada müşterilerine sunuyor. Ürün portföyü bulut, siber güvenlik, büyük veri/analiz, IoT, mobilite ve hizmet olarak sunulan teknolojiler gibi en yüksek büyüme gösteren segmentlerden oluşan TD SYNNEX, müşterilere ve topluluklara hizmet etme konusunda da kararlıdır. Çalışanları ve gezegenimiz üzerinde olumlu bir etki yaratabileceğine ve saygın bir kurumsal vatandaş olarak bilinçli bir şekilde hareket edebileceğine inanan TD SYNNEX, BT ekosistemi genelinde çalışanlar için çeşitli ve kapsayıcı bir işveren olmayı da hedefliyor. Daha fazla bilgi için https://tr.tdsynnex.com/ adresini ziyaret edebilir veya LinkedIn, Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

CONTEXT Hakkında
CONTEXT’in pazar bilgisi, iş analitiği ve fırsat analizi, müşterilerin operasyonlarını optimize etmelerini ve gelecekteki gelirlerini artırmalarını sağlar. 35 yılı aşkın sektör ortaklığı ve büyük veri kümeleri üzerinde raporlama deneyimi ile CONTEXT, değer zincirinin tüm noktalarında analizler sunarak müşterilerine somut verilere dayanan eyleme geçirilebilir içgörüler sağlar ve müşteri ihtiyaçlarının derinlemesine anlaşılmasını mümkün kılar. CONTEXT, Great Place to Work® tarafından İngiltere’nin En İyi İşyerlerinden biri olarak kabul edilmiştir ve merkezi Londra’da olup dünya çapında 300’den fazla çalışanı bulunmaktadır.