Yeşilin Zarafetini Jacques Philippe ile Keşfedin

İsviçre saatçiliğinin ustalığını estetik tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe’in yeni modelleri sezonun saat trendlerini yansıtan yeşil kadranları ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

İsviçre saatçiliğinin ustalığını estetik tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe’in yeni modelleri sezonun saat trendlerini yansıtan yeşil kadranları ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Jacques Philippe, yeni modelleriyle kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. Jacques Philippe’in kadınlar için sunduğu yeni modeli, klasik çizgileriyle uzun yıllar keyifle kullanılabilecek bir tasarıma sahip. Çelik ve altın rengini buluşturan saatin kalbini ise yeşil kadran oluşturuyor. Takvim detayının da unutulmadığı kadran, altın rengi indeksiyle son derece zarif görünüyor.

Jacques Philippe’in bir diğer yeni modeli, güçlü duruşuyla stiline önem veren erkeklerin favorisi oluyor. Keskin hatları ve modern çizgileriyle benzersiz bir karizmasına sahip saatin, yeşil kadranı sezonun saat trendlerine gönderme yapıyor. Kronograf, takvim gibi detaylarla dinamizm kazanan kadran, çelik bir bilezikle tamamlanıyor. Jacques Philippe, düğünlerde damada hediye edilebilecek şık bir alternatif olarak da öne çıkıyor.

Jacques Philippe’in benzersiz tasarımlarının yer aldığı koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tradresinde yer alıyor.

Ürün bilgisi:
JPQLS1673X8
JPQGC1713X6

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.